| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.9 cm |
| Adâncime | 34.5 см |
| Culoare | inox |
| Greutate | 11 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 5999570750116 |




















