| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 23 litri |
| Diametru platou rotativ | 28.8 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 6 |
| Putere grill | 1100 W |
| Tip grill | Incalzitor electric tubulare |
| Lăţime | 48.9 cm |
| Înălţimea | 27.5 cm |
| Adâncime | 39.2 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 13 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8801643398446 |




















