Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Capacitate cuptor | 45 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 6 |
| Termostat | 100-250 °C |
| Grill (top zece) | da |
| Convectie | da |
| Frigare | da |
| Timer | 90 min. |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 310x600x410 mm |
| Culoare | negru ,
inox |
| Componente | gratar ,
tava de copt х2 |
| Țara de fabricație | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tornado |
| Cod EAN | 2008957599934 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Tornado TR481 R-Conv sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.