Caracteristici generale
| Suprafața maximă încălzită | 20 м² |
| Putere maximă | 2000 W |
| Trepte de putere | 3 |
| Nivele de putere | 800/1200/2000 W |
| Numărul de elemente | 9 |
| Termostat | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 404x619x282 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TermoMax |
| Cod EAN | 3800139288181 |
Specificațiile și imaginile produsului Calorifer electric cu ulei TermoMax TR-09W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.