| Tip grătar | închis |
| Localizare | transportabil |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 850 W |
| Lățimea de lucru | 143 mm |
| Lungimea de lucru | 230 mm |
| Carcasă | inox , plastic |
| Culoare | inox |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139277611 |



















