Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1 kg/min |
| Putere nominală | 600 W |
| Putere maximă | 2000 W |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3/5/7 mm |
| Accesorii | 2 accesorii pentru răzătoare ,
accesoriu pentru tocator ,
cuțit în formă de cruce |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | plastic ,
metal |
| Depozitare integrată pentru accesorii | da |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 280x195x165 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.03 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5903887803991, 5903887804004 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Adler AD-4813 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.