Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Volumul cupei | 12 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Frigarui | da |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Culoare | negru |
| Greutate | 7.1 kg |
| În plus | 8 mini frigarui |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brock |
| Cod EAN | 4752131003257 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Brock DA 1000 BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.