Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Capacitate cuptor | 33 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 5 |
| Termostat | 100-230 °C |
| Convectie | da |
| Frigare | da |
| Timer | 60 min. |
| Oprire automată | da |
| Semnal sonor | da |
| Iluminat interior | da |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 310x500x355 mm |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brock |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Brock TO 3001 SS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.