Caracteristici generale
| Tip | universală |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Material | oțel |
| Acoperire non-stick | da |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 23 cm |
| înălțime | 5 cm |
| Dimensiunile produsului finit | 26x19 cm |
Alte informații
| Producător | Pyrex |
| Cod EAN | 3426470276450 |
Specificațiile și imaginile produsului Tava de copt Pyrex Magic 26x19cm (MG26RR6) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.