Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 12 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-99 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 7 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 40.9х37.6х32.2 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Greutate | 6.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7333394083353 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Electrolux EAF12B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.