| Putere | 1800 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 7 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 8 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 328x366x339 mm |
| Greutate | 4.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.24 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7333394032597 |









