| Putere | 2600 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 9 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 10 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 397x336x303 mm |
| Greutate | 7.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |









