| Tip control | electronic |
| Număr de viteze | 2 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 1.7 |
| Material bol | plastic |
| Cuțit tocător | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Disc pentru răzuire | 1 |
| Duze suplimentare | tăietor disc |
| Putere | 250 W |
| Culoare | argintiu |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni | 390x195x195 mm |
| Greutate | 2.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KitchenAid |









