Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1.5 kg/min |
| Putere maximă | 1500 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 4/8 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zelmer |
| Cod EAN | 5908269357550 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Zelmer ZMM3511B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.