| Capacitate tocare | 1.3 kg/min |
| Putere nominală | 220 W |
| Putere maximă | 1100 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 3/7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru suc de tomate | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | metal , plastic |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.5 kg |
| Producător | Zelmer |
| Cod EAN | 5908269371181 |









