Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 6 |
| Material bol | inox |
| Mixare planetară | da |
| Accesoriu blender | da |
| Maşină de tocat carne | da |
| Мельничка | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Putere | 1300 W |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Culoare | alb |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni | 435x245x538 mm |
| Greutate | 6.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007675123 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Hoco HJD75A 3 in 1 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.