Caracteristici generale
| Tip grătar | închis |
| Localizare | transportabil |
| Element de încălzire | TEN |
| Controlul | digital |
| Putere | 2000 W |
| Termostat reglabil | da |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 200 mm |
| Lungimea de lucru | 300 mm |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Timer | da |
| Dimensiuni | 175x365x365 mm |
| Greutate | 4.65 kg |
| În plus | modul dezghețare ,
functie de super prajire |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.2 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168437242763 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric Tefal GC750830 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.