Caracteristici generale
| Putere | 1350 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 6.7 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Tipul de programe | carne ,
pește ,
pui ,
pizza ,
cartofi prăjiți ,
creveți ,
legume ,
coaste de porc ,
alune ,
brioșă |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 390x349x270 mm |
| Greutate | 5.8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Hisense HAF1350DR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.