Caracteristici generale
| Putere | 2470 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 5.2 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 240 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 7 |
| Tipul de programe | prajit pana devine crocant ,
friteuza cu aer ,
coacere ,
prăjire ,
încălzirea ,
uscare ,
aluat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 360x230x340 mm |
| Greutate | 9.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 11.9 kg |
| Producător | Ninja |
| Cod EAN | 622356270373, 622356303842 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Ninja AF500EUWH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.