Caracteristici generale
| Putere | 2470 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 7.6 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 240 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 6 |
| Tipul de programe | prăjire ,
coacere ,
uscare ,
Max Crisp ,
reîncălzire ,
friteuză cu aer |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 265x315x380 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.9 m |
| Greutate | 8.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ninja |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Ninja DZ300EU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.