Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 4.2 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 13 |
| Tipul de programe | prăjire ,
coacere ,
grătar ,
brutărie ,
gătit într-o singură oală ,
wok/prăjit ,
a sutimea/sote ,
gătirea alimentelor congelate ,
încălzire ,
decongelare ,
uscare ,
prepararea pâinii prăjite ,
retenție de căldură |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 293x273x368 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Greutate | 3.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720389034770 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Philips NA221/00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.