Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 62 Ah |
| Curent de pornire | 780 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 278 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
| Greutate | 16.99 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Bosch S4 007 (0 092 S40 070) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.