| Tip | pulverizator |
| Putere | 1200 W |
| Performanță | 500 g/min |
| Capacitate rezervor | 1 l |
| Reglarea presiunii de vopsea | da |
| Reglarea pulverizare | da |
| Greutate pulverizator | 4.8 kg |
| Greutate totală | 4.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100000923328, 3165140731140 |









