| Tip | Li-pol |
| Capacitatea bateriei | 4940 mAh |
| Tensiunea | 15.4 V |
| Număr celule | 4 |
| Putere | 76 Wh |
| Brand compatibil | Asus |
| Model compatibil | ROG Zephyrus G GA502, GA502D, GA502DU, GA502GU, GA502IV, GA502IU , ROG Zephyrus M GU502, GU502D, GU502DU, GU502GU, GU502GV, GU502GW, GU502LV, GU502LW, GU502LU , ROG Zephyrus S GX502, GX502GV, GX502GW, GX502LXS, GX502LWS , TUF Dash F15 FX516, FX516PR, FX516PM , ProArt StudioBook 15 H500GV, W500GV |
| Greutate | 300 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Oem |


