Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 45 Ah |
| Curent de pornire | 330 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Baza bacului | B03 |
| Lungime | 227 mm |
| Lățime | 129 mm |
| Înălțime | 238 mm |
| Greutate | 15.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Energizer |
| Cod EAN | 2009997364940 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Energizer Plus 12V 45Ah Left sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.