Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 65 Ah |
| Curent de pornire | 650 A |
| Tehnologie EFB
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Lungime | 278 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Energizer Premium EFB 12V 65Ah sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.