Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 9 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 151 mm |
| Lățime | 65 mm |
| Înălțime | 94 mm |
| Rezistență internă | 13.8 mOm |
| Curent maxim de încărcare | 2.7 A |
| Dimensiuni | 151х65х94 mm |
| Baza bacului | Faston 6.3mm |
| Resursă | 800 reîncărcări |
| Greutate | 2.42 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920004463 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Emos B9675 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.