| Tip | flatbed |
| Tip senzor | CMOS CIS |
| Sursă de lumină | 3 culori (RGB) LED |
| Format | A4 |
| Rezoluţie optică | 600x600 dp |
| Adâncime culoare | 24 biți |
| Scanare duplex | da |
| Viteză de scanare color | 25 ppm |
| Productivitate pe zi | 4000 foi/zi |
| Interfață | USB 2.0 |
| Capacitatea alimentatorului | 50 foi |
| Dimensiuni | 454x331x129 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.53 kg |
| Producător | Ricoh |
| Cod EAN | 2207231000016 |









