Caracteristici generale
| Tip | flatbed |
| Tip senzor | CIS |
| Sursă de lumină | LED RGB |
| Format | A4 |
| Rezoluţie optică | 600x600 dp |
| Adâncime culoare | 24 biți |
| Scanare duplex | da |
| Viteză de scanare color | 40 |
| Productivitate pe zi | 6000 foi/zi |
| Interfață | USB 3.2 ,
Ethernet |
| Capacitatea alimentatorului | 50 foi |
| Dimensiuni | 292x157x143 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.5 kg |
| Producător | Ricoh |
| Cod EAN | 4939761313615 |
Specificațiile și imaginile produsului Scanner Ricoh fi-8040 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.