Caracteristici generale
| Tip | set de cabluri |
| Постоянное напряжение | 30 V |
| Переменное напряжение | 30 V |
| Постоянный ток | 30 A |
| Переменный ток | 30 A |
| În plus | 20 buc |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083072215 |
Specificațiile și imaginile produsului Set accesorii pentru multimetru Yato YT-73079 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.