Caracteristici generale
| Atenție | Acest termometru nu este potrivit pentru măsurarea temperaturii corpului uman !!! |
| Construcție | pistol |
| Max. temperatura măsurată | 380 °C |
| Min. temperatura măsurată | -50 °C |
| Precizia măsurării | 1°C |
| Temperatura de funcționare | -10 ~ 50°C °C |
| Alimentare | 2хААА |
| Abilitatea de a păstra date | da |
| Funcție de autoblocare | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 5906083075643 |
Specificațiile și imaginile produsului Pirometru Vorel VOR84400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.