Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 4 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
AUX ,
USB ,
TF |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 221x99x101 mm |
| Greutate | 0.58 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Borofone |
| Cod EAN | 6931474738813 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Borofone BR13 Young Sports Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.