Caracteristici generale
| Tip | mono |
| Putere totală | 50 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic ,
textil |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 8 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB Type-C ,
Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Baterie | 4800 mAh |
| Dimensiuni | 178x219x172 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
| În plus | FM radio |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Harman/Kardon Citation 200 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.