Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 sertar |
| Lăţime | 970 mm |
| Înălţime | 487 mm |
| Adâncime | 436 mm |
| Lavoar compatibil | Sanovit Atria 1000x455x160 ,
Sanovit Soft 1000x455x160 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Avanti Atria/Soft 1000 (114693) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.