Caracteristici generale
| Instalare deasupra mașinii de spălat | da |
| Tip | etajera |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Material | lemn |
| Material | lemn |
| Lăţime | 49 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| Înălţime | 136 cm |
Alte informații
| Producător | Seowood |
| Cod EAN | 8682952306250 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft Seowood SEO-8180 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.