Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Materialul | lemn |
| Culoare | negru/lemn |
| Lungimea | 49 cm |
| Adîncimea | 28 cm |
| Înălțimea | 92.5 cm |
| Instalarea | de podea |
Alte informații
| Producător | Seowood |
| Cod EAN | 8682952306137 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Seowood SEO-8150 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.