Caracteristici generale
| Alimentare | baterie |
| Frecvența vibrațiilor max | 19000 min‾¹ |
| Unghiul de deviație spre stânga/dreapta | 2.8 ° |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Case | da |
| Iluminare LED | da |
| Reglare frecvența vibrațiilor | da |
| Pornire lină | da |
| Motor fără perii | da |
| Lungime cablu de alimentare | 1.5 m |
| Greutate | 1.4 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
Specificațiile și imaginile produsului Unealta multifunctionala Stanley FatMax SFMCE510B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.