Caracteristici generale
| Alimentare | baterie |
| Frecvența vibrațiilor min | 5000 min‾¹ |
| Frecvența vibrațiilor max | 19000 min‾¹ |
| Unghiul de deviație spre stânga/dreapta | 3.2 ° |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea acumulatorului | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Case | da |
| Dimensiuni | 280х90х54 mm |
| Greutate | 1.25 kg |
| În plus | baterie ,
încărcător ,
18 duze in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trotec |
| Cod EAN | 4052138014127 |
Specificațiile și imaginile produsului Unealta multifunctionala Trotec PMTS1012 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.