| Tip | cu cadru |
| Formă | dreptunghiular |
| Capacitate | 3701 l |
| Utilizarea | familiar |
| Material | PVC |
| Culoare | gri |
| Altele | pompă de filtrare 1136 l/h |
| Pompă-filtru | da |
| Petic reparaţie | da |
| Dimensiuni (LxlxD) | 300x207x65 cm |
| Greutate | 21.8 kg |
| Greutatea brută | 21.72 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388653176 |









