Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 12 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 101 mm |
| Lățime | 98 mm |
| Înălțime | 97.5 mm |
| Dimensiuni | 101x98x97.5 mm |
| Greutate | 4.05 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yuasa |
| Cod EAN | 2112825000016 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Yuasa NP12-12-TW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.