Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 dulap ,
2 sertare |
| Lăţime | 750 mm |
| Înălţime | 820 mm |
| Adâncime | 495 mm |
| Țara producătoare | Moldova |
| Altele | cu lavoar |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Aquaplus |
| Cod EAN | 2009020034376 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Aquaplus Bath Clasic 75cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.