Caracteristici generale
| Diametru | 366 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Culoare | negru/verde |
| Sarcina maximă | 150 kg |
| Lățime | 366 cm |
| Înălțime | 260 cm |
| Numărul de arcuri | 72 |
| Numărul de picioare | 4 |
| Înălțime cadru de bază | 80 cm |
| Plasa | da |
| Inălțimea plasei de siguranță | 180 cm |
| Greutatea | 56 kg |
| Numărul pachete | 2 |
| Dimensiuni pachete | 148x50x16 cm,
110x40x20 cm |
| Altele | cuiele pentru fixare în pământ sunt in set |
Alte informații
| Greutatea brută | 58.5 kg |
| Producător | Xenos |
| Cod EAN | 4848121003663 |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Xenos XT-12FT (366cm) Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.