Caracteristici generale
| Putere consumată | 1100 W |
| Скорость движения ленты | 400 m/min |
| Рабочая длина ленты/листа | 140 mm |
| Рабочая Ширина ленты/листа | 100 mm |
| Размеры ленты/листа | 100x560 mm |
| Вес | 5 kg |
| Дополнительно | colector de praf |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu banda AEG BBSE 1100E (4935413530) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.