| Tip aparat | French door |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 522 L |
| Capacitate frigider | 343 L |
| Capacitate congelator | 179 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Dozator apa | nu |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 6 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 319 KWh/An |
| Consumul de energie pe zi | 0.874 kWh/24 h |
| Capacitate de congelare | 7 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 11 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | N , SN , T , ST |
| Înălţime | 190 cm |
| Lăţime | 90.9 cm |
| Adâncime | 69 cm |
| Culoare | inox |
| Greutate | 121 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 7332543825851 |





























