| Puterea | 120 W |
| Display | da |
| Performanța pompei | 12 l/min |
| Lățimea de etanșare | 300 |
| Culoare | gri |
| Material | oțel inoxidabil , plastic |
| Înălţime | 380 mm |
| Lăţime | 88 mm |
| Adâncime | 161 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Echipamente | 10 пакетов 20x30 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Leifheit |









