| Tip | cu convecție |
| Tip cuptor | electric |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 6.5 kW |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Distanța dintre niveluri | 75 mm |
| Tava de copt in set | nu |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 600х400 mm |
| Regimul de temperatură | 0-260 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 509x800x774 mm |
| Greutate | 49 kg |
| Producător | Unox |









