Caracteristici generale
| Tip | cu convecție |
| Tip cuptor | electric |
| Control | sensor |
| Puterea generală | 3.45 kW |
| Numărul de programe | 99 |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Distanța dintre niveluri | 75 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 460x330 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 30-260 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 500x600x669 mm |
| Greutate | 39 kg |
| Specificații suplementare | pompa incorporata |
| Țara producătorului | Italia |
Alte informații
| Producător | Unox |
| Cod EAN | 8029212026693 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Unox XEFR-04HS-ELDP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.