| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | sensor |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 730 m³/h |
| Putere | 250 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 56 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 74 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox , negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x45.4x67.8-118 cm |
| Greutate | 13 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 7333394060132 |









