Caracteristici generale
| Putere | 900 W |
| Turația în gol | 3500 min‾¹ |
| Lungime cursă | 19 mm |
| Pendularea pânzei | da |
| Schimbare rapidă a pânzelor | da |
| Valiză | da |
| Lungime cablu | 4 m |
| Greutate | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău sabie AEG US 900 XE (4935419610) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.