Caracteristici generale
| Putere | 1400 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 10000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 23000 rot/min |
| Cursul capului | 64 mm |
| Dimensiunea niplului | 8-12 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat AEG MF1400KE (4935411850) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.